ЗДО №12 «Ромашка» розташований у центрі нашого мальовничого Ніжина по вул. Богуна, у одноповерховій будівлі, у якій до 1965 року було розміщене поштове відділення.

Історія закладу невід’ємно пов’язана із історією міста, країни. Адже вулиця, на якій розташований заклад названа на честь славетного полководця козацької доби Івана Богуна, послідовника Б. Хмельницького , що очолював полк ніжинських козаків.

Пів століття  очільники  закладу дбають про наше найдорожче - про дітей. Найперша завідувачка Стела Ольга Іванівна очолювала заклад  десять років. На той час його відвідували чотири вікові групи дітей. З появою новодобудованого корпусу розпочала свою діяльність друга завідувачка Лобанова Ніна Олександрівна. Близько тридцяти років свого життя вихованню малечі віддала Гриценко  Алла Павлівна. З 2012року   заклад очолює завідувач Дяченко Наталія Олександрівна.

Кожен із керівників обирає за мету досягнення не особистого щастя, а щастя для всього дитячого колективу ,щастя для батьків, діти яких більшу частину доби перебувають під опікою та доглядом компетентних педагогів. При цьому вони розуміють, що обрана ними діяльність не принесе у найближчому часі жодних життєвих нагород, хіба що у віддаленому майбутньому, коли його справи будуть гідно оцінені…