Девіз групи:

І працюємо завзято.

Сонечко нас зігріває,

Дружніми ми всізростаєм.

Група раннього віку « Сонечко»

Вихователі:  Волик Катерина Олексіївна;

Лотанюк Ганна Сергіївна

Помічник вихователя: Волик Світлана Сергіївна

Поради для дітей:

1. Ти живеш серед людей. Не забувай, що кожний твій вчинок, кожне твоє бажання відбивається на людях, які тебе оточують.

2. Ти користуєшся благами, створеними іншими людьми.

3. Учіться бути милосердними, гуманними людьми, що вміють володіти собою, і тоді зло ніколи не зможе перебороти вас.

4. Всі блага і радість життя створюються працею.

5. Будь добрим і чуйним до людей.

6. Поважай та шануй матір та батька, вони дали тобі життя, виховують тебе і хочуть, щоб ти став чесним громадянином, людиною з добрим серцем та чистою душею.

7. Не будь байдужим до зла.

8. Не пам'ятай зла, сам добрішим будеш.

9. Поспішай до доброї справи, хоча б і незначної, тому що одна добра справа спричинює інше.

10. Запам’ятай! На добро люди відповідають добром.

Поради для батьків:

1. Розвивайте навички спілкування вашої дитини.
  2. Навчайте дитину уважно слухати.
  3. Допомагайте дитині набувати самостійності.
  4. Дотримуйтесь режиму дня.
  5. Дисциплінуйте дітей.
  6. Весело проводьте час разом.
  7. Розповідайте маляті про наслідки поганої поведінки.
  8. Не реагуйте занадто гостро, не беріть поведінку дитини близько до серця.
  9. Не перевантажуйте дитину.

10.Демонструйте позитивний приклад.

Назва гуртка:

«Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку в зображувальній діяльності».

Мета гуртка:

Зображувальна діяльність, відіграє велике значення для всебічного розвитку особистості.

Розвиток творчих здібностей дітей завдяки художнім навичкам є процесом природним та високоефективним. Залучаючи дітей до художньо-творчої діяльності, педагог реалізує не тільки завдання художнього виховання, а й більш глобальні - розвиває інтелектуально-творчий потенціал дітей.

Таким чином, завдяки зображувальній діяльності як засобу формування  творчості, ми маємо можливість навчати дитину основам творчого вирішення художньої проблеми, можемо надати дітям можливість для прояву активності та самостійності.

Про себе:

Фонталіна Юлія Григорівна вихователь групи раннього віку. Педагогічний стаж: 14 років.

Життєве кредо: Праця, оптимізм, самовдосконалення - запорука життєвого успіху.

Педагогічне кредо: Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра.

Тема над якою я працюю: "Розвиток сенсорно-пізнавальних здібностей шляхом використання педагогічної технології

"Палички Кюїзенера"

Процес навчання дітей дошкільного віку з формування елементарних математичних уявлень буде протікати успішно, якщо використовувати елементи педагогічної технології "Палички Кюїзенера".

Наша група «Сонечко» - це маленький світ дитинства, в якому є всі умови для насиченого і цікавого життя вашого малюка, його гармонійного, інтелектуального та особистісного розвитку.

Ми завжди пам’ятаємо про те, що дошкільне дитинство – це унікальний період людського життя, дуже важливий та відповідальний, тому що в цей час формується особистість людини.

Вихователі групи впевнені, що кожна дитина – неповторна,тому, намагаємося знайти до кожної індивідуальний підхід. Завжди підтримуємо прагнення до творчої діяльності. Ми віримо в безкрайні можливостів своїх вихованців, постійно підвищуємо професійну майстерність, рівень своєї компетентності в області психології дитинства.Основна мета педагогів групи «Сонечко» є пробудження у дитини інтересу до навколишнього світу, бажання його досліджувати, задавати питання, самостійно находити відповіді, намагатися бути активними.

Ми любимо та цінуємо своїх діток!