В садочку працює логопед та вчитель початкової ланки ЗОШ №1

До уваги батьків! У закладі працює логопед, яка займається виправленням дефектів мовлення у дітей. Використовуючи спеціальні вправи, логопед допомагає навчитися говорити, писати та читати правильно.

Також у закладі здійснюється підготовка дітей до школи - важливий крок у розвитку Вашої дитини. Це перший етап навчання, і кожна деталь, кожен рух та звук Вашого малюка має значення в подальшому розвитку його особистості. Мовлення , письмо, читання, соціальна адаптація усе це його невід'ємні складові.

Важливою особливістю є те, що заняття з вчителем проводиться невеликими навчальними групами, є відповідна увага кожній дитині від вчителя для здійснення індивідуального підходу до кожної дитини. Заняття з підготовки  до школи навчають внутрішній організації, концентрації уваги, навчають уважно та старанно виконувати завдання, оцінювати свою роботу та планувати свій час.

Переглядів: 47 | Додав: dnz12nizhyn | Рейтинг: 0.0/0